Leia endale sobilik üritus ja tule kaasa lööma või pealt vaatama!

Jälgige reklaami!MAI

20. maiVõru maakonna laulu- ja tantsupidu „Võta aigu” Võru Kubijal. Algus kell 18.

28. mai – Lõuna-Eesti memme-taadi pidu „Metsast merele” Võru Kubijal. Algus kell 16.00


JUUNI

3. juuni – Võrumaa IX seltskonnalaulupäev Juba külaplatsil. Algus kell 11.00. Laulukollektiividel palun registreeruda 22. maini This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või 5178827. Osalustasu 10.-, mille eest pakume ka lõunasöögi. Kõik on oodatud kaasa laulma!

12. juuni – eakate suvepäev Võru Kubijal „Kes liigub, on ilus ja terve!” Tule ja veeda päev männimetsas puhtas õhus toredas seltskonnas! Kavas liikumisega seotud harivad loeng-vestlused! Osa saab noorte inimeste nauditavatest esinemistest! Saame teada

- mida saab teha välijõusaalis?

- mis on minigolf ja discgolf?

- kuidas õigesti keppidega kõndida?

- kas petangikuul on väga raske?

- mis või kes on boccia?

- kas eakale sobib ka zumba (oh, mis see veel on?)?

Avatud kaloreid taastav koogikohvik! Osalustasu 10.-

Lõuna tellimiseks vajalik eelregistreerimine This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.nThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 5178827.

Männimetsa liikuma!

23. juuni – Võru linna jaanipidu Tamula kaldal. Tantsuks mängib ansambel „Münt”. Sea end jaanikule!


JUULI

15. juuli – Võrumaa XV seeniortantsupäev Kandle aias. Tule kindlasti vaatama!

VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Ootame kõiki laupäeval, 15. juunil 2024 Kandle aeda XVI seeniortantsupäevale!

12-06-2024

Suurepärased nooruslikud tantsijad Võrust, Võrumaalt ja kaugemaltki pakuvad toreda elamuse, kus koos on hea muusika, vahvad tantsuseaded, nooruslikud tantsijad! Tule heatahtlikuks publikuks kaasa elama!  

Päevakeskuse kollektiividel on ees sõit sõprade juurde Soome

23-05-2024

Päevakeskuse kollektiividel on ees sõit sõprade juurde Soome esinema ja osa saama sealsest festivalist Runoviikko (Luulenädal)! Kõik, kes on nimekirjas, palun teid tulla teisipäeval, 28. mail kell 16 päevakeskusesse asju arutama. Osavõtt väga vajalik!

Pääliinan käüdügi!

17-05-2024

Oli väga tore päev, aitäh omakandimehele Anti Allasele meid võõrustamast ja meile asju seletamast. Tagasiteel jalutasime Kirna mõisa tulbiväljadel, seegi oli tore käik. Aitäh kõikidele, kes reisi kaasa tegid!

Meenutan siinkohal, et 16. mail, neljapäeval sõidame Riigikogusse!

29-04-2024

Maikuu on kohe käes ja rohkesti sõite igale poole, ärge päevi sassi ajage ja valel ajal valesse bussi minge! Buss väljub kell 9 16.mail muusikakooli juurest. Tuleta meelde, kas oled end kirja pannud? Kui jah, siis kindlasti kaasa ID-kaart ja osalustasu 5 eurot. NB! On veel 7 vaba kohta bussis. Info Siiri 5178827

Laupäeval, 20. aprillil kell 11

18-04-2024

Laupäeval, 20. aprillil kell 11 tule kohtuma hea lektori, huvitava inimese, paljude raamatute autori TOIVO NIIBERGIGA, kes on psühholoog, aiandusteadlane ja kirjanik. EAS ASTRA

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal!

08-04-2024

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal! Huviline leiab kindlasti midagi meelelist! Allpool võimalused valikuks!   Mis tulekul meil ja mujal ja millal?   7. aprill, pühapäev – vokaalansamblite päev Vastseliinas. Algus kell 12.00 9. aprill, teisipäev - Karmen Raag räägib Kella Kahe

Tantsupidu 55+

08-04-2024

Aprillikuu tantsupidu, hooaja viimane. Kui pole just eriline tantsulõvi, või partner puudub... siis tule niisama head rahvalikku muusikat kuulama. Liigutada saab ennast kindlasti, sest õpime koos rahvalikke tantse Ere Kungla-Jalajase juhendamisel.