VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Soome reisikiri, juuli 2024

23-07-2024

Soome reisikiri, juuli 2024 Meenutuseks meie Soome reisist. Vaata ka sellist kodulehte nagu: tanssikake.kuvat.fi, mida peab üks Puolanka mees, seal pilte ka meie käigust Puolankale. Ladusat lugemist ja meenutamist soovib teksti autor Siiri Toomik. 1. päev, esmaspäev, 1. juuli. Esimene segadus tekkis väljasõidu kohaga – see on minu ja paljude teistegi kõnepruugis Vabaduse plats, aga teised teavad seda muusikakooli platsina, või et muusikakooli juurest... Esimesed olid seal igatahes juba tund aega enne väljasõitu 2.30, et vaja ju asjad bussi panna jne (saatsin nad koju tagasi...), etteruttavalt, asjade panekuks läks kõige rohkem 10 minutit.

Võrumaa XVI seeniortantsupäev 15. juunil 2024. a läks toredasti korda!

19-06-2024

Võrumaa XVI seeniortantsupäev 15. juunil 2024. a läks toredasti korda!   KOGU GALERII (226tk) ÜRITUSEST LEIAD SIIT: https://photos.app.goo.gl/XmPPitxoiukkmBxWA   Aitäh kõikidele tantsijatele ja nende juhendajatele 18st kollektiivist. Kohale oli tuldud Võrust, Võrumaalt, Põlvamaalt, Valgamaalt ja kogunisti pealinnastki. Suure vaeva nägijad olid Jelena Nurk ja Ere Kungla-Jalajas peo sisulise poole korraldamisel ja läbiviimisel. Aitasid meid ka Võrumaa Pensionäride Ühing ja Nordic Milk. Suur tänu Kandle rahvale, Jaagumäele, kes lõunasöögi pakkus ja kohvik Pannukale, kes kohvi ja koogiga rõõmustas. FOTOD: Aigar Nagel

Jaanid Tamula rannas 23.juunil 2024

17-06-2024

Jaaninädal käeski! Ja ilm ka jaanidele sobilik - pilvisem, vihmaennustusega, kuigi õnneks soe. Jaanik Tamula kaldal tuleb ikka! Tantsutab ansambel Kruuv. Eeskava pakuvad päevakeskuse kollektiivid. Tule ja saa osa eestlaste iidseimast suvisest peost - jaanikust!

Ootame kõiki laupäeval, 15. juunil 2024 Kandle aeda XVI seeniortantsupäevale!

12-06-2024

Suurepärased nooruslikud tantsijad Võrust, Võrumaalt ja kaugemaltki pakuvad toreda elamuse, kus koos on hea muusika, vahvad tantsuseaded, nooruslikud tantsijad! Tule heatahtlikuks publikuks kaasa elama!  

Päevakeskuse kollektiividel on ees sõit sõprade juurde Soome

23-05-2024

Päevakeskuse kollektiividel on ees sõit sõprade juurde Soome esinema ja osa saama sealsest festivalist Runoviikko (Luulenädal)! Kõik, kes on nimekirjas, palun teid tulla teisipäeval, 28. mail kell 16 päevakeskusesse asju arutama. Osavõtt väga vajalik!

Pääliinan käüdügi!

17-05-2024

Oli väga tore päev, aitäh omakandimehele Anti Allasele meid võõrustamast ja meile asju seletamast. Tagasiteel jalutasime Kirna mõisa tulbiväljadel, seegi oli tore käik. Aitäh kõikidele, kes reisi kaasa tegid!

Meenutan siinkohal, et 16. mail, neljapäeval sõidame Riigikogusse!

29-04-2024

Maikuu on kohe käes ja rohkesti sõite igale poole, ärge päevi sassi ajage ja valel ajal valesse bussi minge! Buss väljub kell 9 16.mail muusikakooli juurest. Tuleta meelde, kas oled end kirja pannud? Kui jah, siis kindlasti kaasa ID-kaart ja osalustasu 5 eurot. NB! On veel 7 vaba kohta bussis. Info Siiri 5178827