Tere!

Kutsun teid Navi külaseltsi töötubadesse!

Pane tähele - vajalik on osalemiseks eelnev registreerumine -  Riina (telefon 5668 7883, e-post This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). 

 

29. märts algusega kell 16.00 Mälust ja mälu treenimisest

Töötuba viib läbi Aina Olle, Töötoas räägime mälust ja selle parandamisest. Teeme harjutusi ja saame mõtteid, kuidas mälu parandada. Osalustasu 5 eurot. 

31. märts algusega kell 12.00 Kuidas säilitada hea tervis kevadistel aiatöödel ja suvel aias. Töötuba viib läbi Kati Kornel.

 Seekord ei ole tegu pilaatese treeninguga, vaid arutame ja teeme harjutusi, kuidas hoida end heas vormis töiste tegevuste juures. Ootame kõiki huvilisi, vanusest vaatamata! Osalustsu 5 eurot.

13. aprill algusega kell 13.00 Esmaabi koolitus Töötoa viib läbi Ene Mattus, kes õppinud koolitaja ja igapäevaselt töötab kiirabi meedikuna. Saame teadmisi, et säilitada rahu igas õnnetuses ja osata anda kannatanule abi. Vajalikud tadmised igas eas! Osalustsu 5 eurot.

Kavandamisel on ka suvine õppereis 11.juulil  Sagadi mõisa koos Helle Väärsi lilleniidu  külastusega ja ühte lähedalolevasse mõisa. 

Täpsem info suve algul. Osalustasu ca 20 eur, lisandub toitlustamise maksumus. 

Info ja eelregistreerumine -  Riina (telefon 5668 7883, e-post This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). 

 

Heade soovidega

Ülle Tillmann

VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Et luud-kondid üldse ei valutaks tule võimlema.

27-02-2024

Esmaspäeval, 4. märtsil alustab tööd uus võimlemisrühm! Ole kohal kell 11.30 Lembitu 2 kolmanda korruse saalis. Treener on Jelena Tereping, Kampa tulevad ka meil elavad ukrainlannad, et nemadki kodunt välja saaksid liikuma ja suhtlema! Info Siiri 5178827

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga.

12-02-2024

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga. Tutvu reklaamidega, kui emb-kumb reisidest meeldib ja ajaliselt sobib, siis võta ise ühendust Jaanikaga reklaamidel olevatel kontaktidel. Buss viib Võrust ja toob ka toreda päeva järel Viljandimaal tagasi Võrru, kõik hinnas! 

Meie raamatukogu on taas oma endises, nüüd remonditud kodus Jüri t 54! Meid oodatakse järgmistele toredatele üritustele!

12-02-2024

Meie raamatukogu on taas oma endises, nüüd remonditud kodus Jüri t 54! Meid oodatakse järgmistele toredatele üritustele!

Taas kutsutakse osalema väärikate ülikooli loengutel! Vaim värskeks ja teravaks!

10-02-2024

Taas kutsutakse osalema väärikate ülikooli loengutel! Vaim värskeks ja teravaks!

Võru abilinnapea 25.01.2024 päevakeskuses

19-01-2024

TÄHELEPANU! Neljapäeval, 25. jaanuaril k.a. kell 11 on päevakeskuses Võru abilinnapea SIXTEN SILD, kes vastab meelsasti kõikidele linnaelu puudutavatele küsimustele. Tema valdkonnad on: haridus, kultuur ja sport, noorsootöö, sotsiaalteenused, sotsiaaltoetused, muu sotsiaalabi andmine, eakate hoolekanne, lastekaitse, tervishoid, välissuhted. Olete kõik väga oodatud! Kohtumise eestvõtja on EÕS ASTRA.