Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal! Huviline leiab kindlasti midagi meelelist! Allpool võimalused valikuks!
 
Mis tulekul meil ja mujal ja millal?
 
7. aprill, pühapäev – vokaalansamblite päev Vastseliinas. Algus kell 12.00
9. aprill, teisipäev - Karmen Raag räägib Kella Kahe
Terviseklubis teemal "Suutervis kui osa üldtervisest". Üritus toimub raamatukogu
konverentsisaalis. Algus kell 14.00
10. aprill, kolmapäev – päevakeskust külastavad Tallinna Ülikooli seenioritöö mikrokraadi omandavad õppurid.
10. aprill, kolmapäev - moekunstnik Vilve Undi loeng
"Ilusaks olemise kunst" raamatukogu konverentsisaalis. Moefotode näituse "Ajatu ilu" avamine III korruse galeriis. Algus kell 17.00
17. aprill, kolmapäev – hooaja viimane väärikate ülikooli loeng Navil: Turvalised kinnisvaratehingud. Lektor Kaido Kaljuste.
20. aprill, laupäev – eakate õpetajate seltsi ASTRA kutsel on päevakeskuses külas tuntud psühholoog, aiandusteadlane ja kirjanik (120 raamatu autor) TOIVO NIIBERG. Kohtumise algus kell 11. Kõik on oodatud! Teemaks ikka väärika vananemisega seonduv.
25. aprill, neljapäev – Kutse kohvile! Kerli Pärna (Transpordiameti Tartu, Võru, Põlva maakonna kontaktisik) räägib päevakeskuses teemal – eakas liikluses, ohud ja ootamatused! Algus kell 12.00
28. aprill, pühapäev – hooaja viimane tantsupidu Kandles. Mängivad Sangaste Lõõtsaklubi noored ja vanemad lõõtsamehed. Kui ei ole tantsija, tule niisama muusikat kuulama! Algus kell 14. Osalustasu 13.-.
9. mai, neljapäev – III Maalehe eakate festival Tartus, ERMis. Päevakeskus eraldi bussi ei telli, aga kohti võib olla puuetega inimeste koja seltside bussides. Huvi korral uuri ise edasi!
11. - 12. mai, laupäev ja pühapäev – jutuvestmisfestival Ööbikuööd Rõuges. Uuri võimalusel netist lähemalt.
16. mai, neljapäev – päevakeskuse sõit Tallinnasse, Riigikokku. Meid võõrustab Anti Allas. Kirja panna Siiri juures!
19. mai, pühapäev – Ape laat. Päevakeskus eraldi bussi ei telli, jälgi Võru valla uudiseid, nemad vist sõidavad.
Info Siiri, 5178827

VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Ootame kõiki laupäeval, 15. juunil 2024 Kandle aeda XVI seeniortantsupäevale!

12-06-2024

Suurepärased nooruslikud tantsijad Võrust, Võrumaalt ja kaugemaltki pakuvad toreda elamuse, kus koos on hea muusika, vahvad tantsuseaded, nooruslikud tantsijad! Tule heatahtlikuks publikuks kaasa elama!  

Päevakeskuse kollektiividel on ees sõit sõprade juurde Soome

23-05-2024

Päevakeskuse kollektiividel on ees sõit sõprade juurde Soome esinema ja osa saama sealsest festivalist Runoviikko (Luulenädal)! Kõik, kes on nimekirjas, palun teid tulla teisipäeval, 28. mail kell 16 päevakeskusesse asju arutama. Osavõtt väga vajalik!

Pääliinan käüdügi!

17-05-2024

Oli väga tore päev, aitäh omakandimehele Anti Allasele meid võõrustamast ja meile asju seletamast. Tagasiteel jalutasime Kirna mõisa tulbiväljadel, seegi oli tore käik. Aitäh kõikidele, kes reisi kaasa tegid!

Meenutan siinkohal, et 16. mail, neljapäeval sõidame Riigikogusse!

29-04-2024

Maikuu on kohe käes ja rohkesti sõite igale poole, ärge päevi sassi ajage ja valel ajal valesse bussi minge! Buss väljub kell 9 16.mail muusikakooli juurest. Tuleta meelde, kas oled end kirja pannud? Kui jah, siis kindlasti kaasa ID-kaart ja osalustasu 5 eurot. NB! On veel 7 vaba kohta bussis. Info Siiri 5178827

Laupäeval, 20. aprillil kell 11

18-04-2024

Laupäeval, 20. aprillil kell 11 tule kohtuma hea lektori, huvitava inimese, paljude raamatute autori TOIVO NIIBERGIGA, kes on psühholoog, aiandusteadlane ja kirjanik. EAS ASTRA

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal!

08-04-2024

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal! Huviline leiab kindlasti midagi meelelist! Allpool võimalused valikuks!   Mis tulekul meil ja mujal ja millal?   7. aprill, pühapäev – vokaalansamblite päev Vastseliinas. Algus kell 12.00 9. aprill, teisipäev - Karmen Raag räägib Kella Kahe

Tantsupidu 55+

08-04-2024

Aprillikuu tantsupidu, hooaja viimane. Kui pole just eriline tantsulõvi, või partner puudub... siis tule niisama head rahvalikku muusikat kuulama. Liigutada saab ennast kindlasti, sest õpime koos rahvalikke tantse Ere Kungla-Jalajase juhendamisel.