Video kokkuvõte Võrumaa XV seeniortantsupäev 2023 - Tantsijaid Võrust Viruni

15. juulil toimus Võru Kandle aias päikeselise ja sooja ilmaga "Võrumaa XV seeniortantsupäev 2023 - Tantsijaid Võrust Viruni". Tantsijaid oli kohale saabunud igast Eestimaa nurgast ja kõik said oma kavasid esitada. Vaata video kokkuvõtet kõikidest esinejatest.


Video leiab siit: Video kokkuvõte - Tantsijaid Võrust Viruni.

Fotogalerii leiab siit: Võrumaa XV seeniortantsupäev 2023 - Tantsijaid Võrust Viruni

Video kokkuvõte Võrumaa XV seeniortantsupäev 2023 - Tantsijaid Võrust Viruni FOTO: Aigar Nagel

 

VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Et luud-kondid üldse ei valutaks tule võimlema.

27-02-2024

Esmaspäeval, 4. märtsil alustab tööd uus võimlemisrühm! Ole kohal kell 11.30 Lembitu 2 kolmanda korruse saalis. Treener on Jelena Tereping, Kampa tulevad ka meil elavad ukrainlannad, et nemadki kodunt välja saaksid liikuma ja suhtlema! Info Siiri 5178827

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga.

12-02-2024

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga. Tutvu reklaamidega, kui emb-kumb reisidest meeldib ja ajaliselt sobib, siis võta ise ühendust Jaanikaga reklaamidel olevatel kontaktidel. Buss viib Võrust ja toob ka toreda päeva järel Viljandimaal tagasi Võrru, kõik hinnas! 

Meie raamatukogu on taas oma endises, nüüd remonditud kodus Jüri t 54! Meid oodatakse järgmistele toredatele üritustele!

12-02-2024

Meie raamatukogu on taas oma endises, nüüd remonditud kodus Jüri t 54! Meid oodatakse järgmistele toredatele üritustele!

Taas kutsutakse osalema väärikate ülikooli loengutel! Vaim värskeks ja teravaks!

10-02-2024

Taas kutsutakse osalema väärikate ülikooli loengutel! Vaim värskeks ja teravaks!

Võru abilinnapea 25.01.2024 päevakeskuses

19-01-2024

TÄHELEPANU! Neljapäeval, 25. jaanuaril k.a. kell 11 on päevakeskuses Võru abilinnapea SIXTEN SILD, kes vastab meelsasti kõikidele linnaelu puudutavatele küsimustele. Tema valdkonnad on: haridus, kultuur ja sport, noorsootöö, sotsiaalteenused, sotsiaaltoetused, muu sotsiaalabi andmine, eakate hoolekanne, lastekaitse, tervishoid, välissuhted. Olete kõik väga oodatud! Kohtumise eestvõtja on EÕS ASTRA.